Pocztówkowe pudełko na zdjęcia i postanowienia

Znalazłam na jakimś blogu pomysł na pudełko do przechowywania zdjęć. Ponoć tak w szkole kiedyś dzieci robiły. Ja nie pamiętam niestety czegoś takiego z zajęć technicznych, na moich było za to robienie na szydełku, przygotowanie kanapek i sałatki jarzynowej :D
Zachwyciła mnie koncepcja i tak powstało pudełeczko na moje zdjęcia:
A potem jeszcze kolejne do przechowywania walających się tu i ówdzie wizytówek i karteczek z ważnymi adresami i kontaktami :)I w ten oto sposób zagospodarowałam kilka pocztówek :)
Jak się Wam podoba?

Na koniec jedno z postanowień noworocznych, które już realizuję: zrzucić kilka kilogramów, a konkretniej 10, do 12.12.2014. Mam za sobą już kilka wybiegań i kilka treningów dziesięciominutowych wg Seana Foya, o których zapewne jeszcze napiszę :) No i szlaban na jedzenie po 20tej! Dzięki tej prostej zasadzie trzymam wagę i nie rośnie, mimo że nie ćwiczę O.o znaczy działa :) Dołożyłam ćwiczenia, to waga zacznie spadać. Dodam, iż oprócz utraty wagi celem jest też poprawa formy ponad normę :) Po realizacji tego celu nastąpi kolejny cel sportowy, ale to już na następny rok ;)
Spokojnej nocki życzę,
Diriee.Komentarze